English Français Español Deutsch Italiano Português 简体中文 Русский Česky Slovensky

Na internete sa dá pomerne ľahko zbohatnúť. Nasledujte naše pokyny, buďte vytrvalí a neoľutujete!

  1. Začnite zarábať kryptomeny
  2. Zarábajte ešte viac kryptomien
  3. Získavajte úrok
  4. Výmena kryptomien za reálne peniaze
  5. Ďalšie možnosti zárobku kryptomien

Zarábajte ešte viac kryptomien

Ďalšími overenými stránkami sú tie, ktoré sú združené v rámci služby Coinpot.

Otvorte stránku Coinpot. Uvidíte tlačidlo "Register" (náhľad). Kliknite naň a objaví sa registračný formulár. Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad).

Po registrácii dostanete správu na váš e-mail. Kliknite na odkaz v ňom (náhľad). Tým sa úspešne dokončí proces registrácie.

Vráťte sa na hlavnú stránku Coinpot a kliknite na tlačidlo "Sign in" (náhľad). Vyplňte požadované polia a kliknite na tlačidlo "Sign in" (náhľad).

Pravdepodobne dostanete ďalší e-mail s odkazom, na ktorý treba kliknúť, aby ste zabezpečili svoj účet (náhľad). Potom sa otvorí prehľad vášho účtu (náhľad).

Teraz môžeme začať zarábať ďalšie kryptomeny.

Otvorte stránku Moon Bitcoin. V strede webstránky je pole, do ktorého zadáte rovnakú e-mailovú adresu, ktorú ste použili na registráciu do Coinpot. Potom kliknite na tlačidlo "sign in" (náhľad).

Potom uvidíte okno, kde potvrdíte, že nie ste robot a potom kliknite na tlačidlo "submit" (náhľad). Kliknite na tlačidlo "claim now" (náhľad). Uvidíte známe okno, kde musíte potvrdiť, že nie ste robot (náhľad).

Zarobené Bitcoiny boli pripísané na váš Coinpot účet. Takto môžete zarábať Bitcoiny každých 5 minút! Poďme na ďalšie stránky.

Otvorte stránku Moon Litecoin. Postupujte rovnako ako pri Moon Bitcoin - prihláste sa a získavajte zadarmo Litecoiny.

Otvorte stránku Moon Dogecoin. Postupujte opäť rovnako, ako pri Moon Bitcoin.

Otvorte stránku Moon Cash. Postup je opäť rovnaký ako pri Moon Bitcoin.

Otvorte stránku Moon Dash. Postup je znova rovnaký.

Teraz môžete zarábať každých 5 minút až 5 rôznych kryptomien!

Chcete viac Bitcoinov? Otvorte stránku Bit Fun. Táto stránka spolupracuje s Coinpot, avšak vyžaduje samostatnú registráciu. Kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Po registrácii vám príde e-mail s odkazom na ktorý treba kliknúť. Vráťte sa na stránku Bit Fun a kliknite na tlačidlo "Sign in". Prihláste sa vašim e-mailom a heslom. Bitcoiny si môžete vyberať každé 3 minúty na bitfun.co/games (náhľad).

A ešte viac Bitcoinov! Otvorte stránku Bonus Bitcoin. Stránka spolupracuje s Coinpot, avšak tiež vyžaduje samostatnú registráciu. Kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Vyplňte všetky polia a kliknite na tlačidlo "Register" (náhľad). Po registrácii vám príde e-mail s odkazom na ktorý treba kliknúť. Vráťte sa na stránku Bonus Bitcoin a kliknite na tlačidlo "Sign in". Prihláste sa vašim e-mailom a heslom. Bitcoiny si môžete vyberať každých 15 minút na bonusbitcoin.co/faucet (náhľad).

Snažte sa zarábať kryptomeny kedykoľvek sa dá.

Vytrvalosť prináša bohatstvo!


Získavajte úrok > > >


ABC.sk © 2020